Sme tu pre teba od momentu, kedy si prvýkrát uvedomíš, že si tehotná a nevieš, či máš pokračovať „ako by sa nič nedialo“, alebo zmeniť svoj životný štýl od podlahy. Online seminár ťa zorientuje v tehotenských témach ako fyziológia tehotenstva – čo sa tebe a bábätku deje v jednotlivých fázach, aké vyšetrenia a kedy ťa čakajú, čo a ako sa pýtať na poradniach, ale dá ti aj základné informácie k pôrodu – čo by si mala vedieť, aj keď máš pocit, že ešte nechceš vedieť o pôrode nič. Viac informácií TU.

Príprava na pôrod a rodičovstvo

Náš najsilnejší kurz – naozaj komplexná predpôrodná príprava pre páry. Od rozhodnutí týkajúcich sa pôrodu k prvým mesiacom rodičovstva. 8 týždňov prenášok, diskusií, videí, odporúčaní, ale aj domácich úloh. Tak, aby ste sa na konci kurzu cítili istejší vo svojich rozhodnutiach a vedeli sa spoločne tešiť na to, čo vás čaká. Viac informácií TU.

Od bábätka k drobcovi

V rámci prvého roka života dieťaťa je zmena jedinou konštantou. Výziev a rozhodnutí musia novopečení rodičia robiť neúrekom. V našich prednáškach na rôzne témy sa snažíme spraviť taký prehľad v dostupných informáciach, aby ste si s istotou vedelil vybrať ten váš – individuálne ideálny – rodičovský prístup.

Aktuálne ešte pracujeme na príprave týchto kurzov a prednášok:

Párová príprava

na pôrod a rodičovstvo

8 týždňový intenzívny kurz

Začíname už 26.septembra