KTO SME

Veríme, že to, ako sa človek narodí, je dôležité. Máločo totiž ovplyvní život človeka tak veľmi, ako spôsob, ktorým príde na svet. A máločo má taký vplyv na to, ako sa budeš cítiť v novej – materskej – koži, ako spôsob, ktorým porodíš svoje bábätko. 

Veríme tiež, že dobrou prípravou na prvé týždne a mesiace s dieťatkom si vedia rodičia svoj nástup do nových rolí výrazne zjednodušiť a spríjemniť. Tak, aby tých magických chvíľ v kruhu novej rodiny bolo výrazne viac, ako tých náročných. 

Prvý kurz z našej ponuky sme začali vytvárať v r. 2015 ako autorský koncept práve preto, lebo sme v ponuke českých a slovenských lektorov/kurzov nenachádzali taký rozsah a kvalitu, aké sme hľadali. Odvtedy sa našich kurzov zúčastnilo už veľa spokojných párov, single mám, ale aj zopár otcov, zastupujúcich svoju partnerku. Od marca 2020 robíme kurzy úspešne v online priestore. 

Zuzana Babitz

Dušou tanečnica, mysľou vizionárka a tak trochu naivka. Kým som nemala svoje 2 deti, najradšej na svete som pripravovala zážitkové akcie pre mladých dospelých, ktoré im umožňovali osobnostne rásť. Mám 15-ročné skúsenosti s prípravou a vedením seminárov a lektorovaním a akreditáciu ako inštruktorka zážitkového vzdelávania. Jeho prvky sa snažím vnášať do všetkých svojich vzdelávacích aktivít - s deťmi aj dospelými. Z mojej povahy vyplýva, že materstvo ma nemohlo zastihnúť nepripravenú a tak so sebou prinieslo množstvo preštudovaných kníh a prístupov, absolvovaných kurzov, no najmä veľa veľa práce na sebe samej.

Monika Štullerová

Som mama troch dcér. A keď práve nemamujem tak asi experimentujem v kuchyni, vylepšujem niečo na záhrade, alebo jogujem. Som zvedavá a preto večný študent. Okrem iného mám za sebou štúdium aplikovanej psychológie a doplňujúce pedagogické štúdium, skúsenosti s vyučovaním detí aj dospelých a s prácou s deťmi z detského domova na dobrovoľníckej úrovni. Absolvovala som medzinárodné školenie pre duly a mám inštruktorský certifikát Hypnopôrod Slovakia. To v čo verím a čo chcem odovzdať ďalej vzniklo kombináciou mojich osobných, študijných a pracovných skúsenosti a do veľkej miery aj samoštúdiom a aktívnou prácou na sebe.

Kontakt

Zuzana (Kiška) Babitz

+421 911 282 252

Monika Štullerová

+421 905 333 210

Pôrodné minimum

3 videá o tom, čo o pôrode chceš vedieť,
aj keď by si radšej nevedela nič.

TERAZ ZADARMO DO  23. apríla