SEMINÁR O TEHOTENSTVE

všetko, čo potrebuješ vedieť

DVE ČIARKY NA TESTE... HURÁ, SOM TEHOTNÁ! A ČO TERAZ?

Náš seminár je ako stvorený pre Teba ak chceš vedieť:

Asi máš množstvo otázok, no na internete je informácií až príliš veľa a častokrát sú protichodné. Priestor na otázky na poradniach u doktora sa niekedy zdá nedostačujúci a kamarátky, čo už majú deti, majú pozornosť niekde úplne inde.

Aj keď ešte nemáš viditeľne väčšie bruško a pôrod sa Ti zdá v nedohľadne, už teraz si mama. Pre svoje dieťa teraz tvoríš celý jeho vesmír. To je dôvod, prečo sme vytvorili online seminár o všetkom, čo Ťa o tehotenstve zaujíma a mala by si vedieť. Nemusíš čakať, kým budeš „tehotnejšia“. Deje sa v tebe malý zázrak a je v poriadku, dokonca je dôležité, tomu venovať pozornosť.

Obaja si zaslúžite to najlepšie hneď od začiatku.


V rámci nášho online seminára dostaneš na email prístup k videám na rôzne témy (rozpis nižšie) týkajúce sa tehotenstva aj pôrodu.

Ako seminár prebieha:

Po vyplnení krátkeho registračného formulára nižšie ti na email pošleme detaily ku platbe (39 EUR). Po prijatí platby za seminár ti zašleme prístupy k video prednáškam. Obsah seminára môžeš dostať:

  • postupne (podľa programu)
  • naraz v jednom e-maili
  • vo forme darčekového poukazu


Ak sa po absolvovaní kurzu rozhodneš pridať sa k nám na 8 týždňový kurz párovej prípravy na pôrod a rodičovstvo zážitkom Spolu v tom, sumu 39 EUR Ti odrátame z ceny kurzu. 

Mám záujem o seminár

                  
Odoslaním formulára súhlasím s podmienkami ochrany osobných údajov.
Odoslaním formulára súhlasím s podmienkami ochrany osobných údajov.

Pôrodné minimum

3 videá o tom, čo o pôrode chceš vedieť,
aj keď by si radšej nevedela nič.

TERAZ ZADARMO DO  23. apríla